Bahche Koruma

Süs bitkilerini küf, mantar, uyuz, pamukçuk ve mikrobiyal olumsuzluklara karşı koruyan, süs bitkilerine canlılık veren, yaprakları parlatan ve dezenfekte eden, çimlerde yeni sürgün verilmesini sağlayan ve dezenfekte eden, özel formülasyonlu bir süs bitkisi koruyucu gübresidir. Bitki besinleri ile iletim demetlerinde çökelti oluşturmadan, kolay emilebilen formda bitkiye organik madde sağlar ve koruyucu özelliği vardır.

Bahche Bitki Kök

Gül gibi çalı bitkilerinde, mevsimlik süs bitkilerinde, manolya, leylandi gibi yaprağı ve çiçeği güzel olan süs bitkilerinde kök gelişimini sağlamak, çeliklerin ilk tutmasında fireleri önlemek, sağlam kök oluşmasına, yeni ekildiği bahçelerde çevre şartlarına hızlı uyum sağlaması ve şaşırtmalarda stres giderici olarak tasarlanmış, formüle edilmiş özel süs bitkisi kök geliştirici gübresidir. Bu alanda yaygın kullanımı olan ve kök gelişimi için her türlü besini, amino asit, auxine ve kök gelişim maddelerini içeren özel bir süs bitkisi gübresidir. Bitkilerin ve fidelerin-çeliklerin ilk ekiminde toprağa karıştırılacağı gibi her dikimden sonra ilk can suyuna ilave edilerek kullanılması gerekli bir süs bitkisi gübresidir. Süs bitkilerinin kök çevrelerinde azalan veya biten organik besinleri takviye eden organik bitki besini ve organik toprak düzenleyicidir. Ayrıca topraktaki faydalı mikroorganizmaların faaliyetinde yardımcı olur. Toprağın katyon değişim kapasitesini arttırır. Tuzlu topraklarda kök stresini giderir.

Bahche Yaprak

Yaprağı güzel ve hassas süs bitkileri için özel bir besindir. Sarı çam , sedir gibi yeşili çok olan ağaç ve sarmaşık , Benjamin gibi sürgün isteyen süs bitkilerinde canlı yeşil ve güçlü sürgün verir. İlkbahar geldiğinde , toprak uyanıp bitki hareketlenmeye başladığında , bütün bitkilerin ilk ihtiyacını karşılayacak özel formüle edilmiş fide dönemi ve yaprak güzelliği için yetiştirilen bitkiler için üretilmiştir. Ayrıca süs ve gıda bitkilerinin yeşil aksamında görülen renk bozukluğu veya gelişim sorunu halinde her zaman uygulanabilir. İçindeki organik mikro besinler bitkinin neşelenmesini sağlar.

Bahche Çiçek

Çiçek açan, çiçeği güzel ve hassas olan orkide, menekşe, karanfil, camgüzeli ; mevsimlik çiçekler ve çiçek açan soğanlı süs bitkileri için üretilmiş, gıda marketleri ve hobi bahçe marketleri, süs bitkisi yetiştiricileri, fidanlıklar ve yapı marketleri için özel bir süs bitkisi besinidir.